O nás

 

Naše autoškola se stala za 27 let své existence zárukou kvality a serióznosti v oblasti služeb výchovy a výcviku řidičů. Autoškolu založili v roce 1991 Martina, Tomáš a Zdeněk Horníčkovi, jako rodinou firmu zabývající se autoškolstvím. Později se oblast rozšířila o nákladní a osobní dopravu. Odborné znalosti problematiky silniční motorové dopravy pak využíváme při zdokonalování odborné způsobilosti řidičů z povolání a při odborném dohledu nad firmami podnikajícími v autodopravě. V současné době patříme mezi největší školitele řidičů profesionálů v regionu.

V roce 2008 si Martina Horníčková nechala jako první v České republice akreditovat  ŠKOLÍCÍ STŘEDISKO PRO ŘIDIČE (www.profiridic.cz), které se  plně specializuje na problematiku školení řidičů a bezpečnost práce v silniční dopravě.

Horníčkova autoškola také úzce spolupracuje s DDM Vilou Doris Šumperk a s ZŠ a MŠ Údolí Desné při dopravní výchově dětí. Majitelé autoškoly se také podílí na tvorbě výukových filmů pro autoškoly a vzdělávacích pořadů pro dopravní výchovu dětí a také připravují s úspěchem nové učitele výuky a výcviku a zdokonalují pedagogy pro výuku dopravní výchovy. 

Náš učitel absolvoval motoškolu s Karlem Abrahámem

 

Náš lektor Jan Horníček absolvoval kurz bezpečné jízdy na motorce na Masarykově okruhu v Brně pod dohledem Karla Abraháma (závodního jezdce z MotoGP), Pepy Šílera (testovací jezdec), a Karla Táborského (motocyklový novinář).

O co v motoškole jde?
Jde to kurz bezpečné jízdy, při které proběhne výuka jízdy zručnosti a prudké brždění z vysoké rychlosti. Dále se účastnicí přesunou na závodní okruh, kde si získané dovednosti ověří.

 Fotky Motoškola 1motorka

Chcete se efektivně a bezpečně naučit motorce? Navštivte naši autoškolu.

 

 

Náš offroadový speciál Jeep Cherokee

Tým Horníčkovy autoškoly se pod vedením Tomáše Horníčka pravidelně umisťuje na předních příčkách offroadových závodů po celé ČR.

 

off  off

 

Zabýváme se doprávní výchovou ve školách

Už roky se věnujeme dopravní výchově jedné z nejohroženějších skupin v silničním provozu - dětěm. S naším projektem "Cesta do školy" učíme zábavnou a efektivní formou děti zásadám bezpečného pohyhu v silničním provozu a uvědomnění si rizik, které z toho mohou plynout. 

off  off

 

Provozujeme školní autobus pro ZŠ a MŠ Údolí Desné

Již několikátým rokem provozujeme školní autobus pro žáky ZŠ a MŠ Údolí Desné, který má za úkol především minimalizovat pohyb dětí na silnici a zajistit tak bezpečnou cestu dětí do školy a ze školy. Tento autobus můžete pravidelně potkávat v obcích Rapotín, Sobotín a Petrov nad Desnou. Nezapomínejte prosím, že u takto označeného autobusu, jste jako řidiči povinni zastavit vozidlo za tímto autobusem a pokračovat v jízdě může až po odjezdu autobusu ze zastávky. 

 auta